09-8827776

רשת הפרסום של גוגל

יש הטוענים שגוגל אלוהים. אחרים שגוגל שטן. אולם, נחוץ רק קליק אחד, כדי לעבור מנוע חיפוש

Sergey Brin

רשת הפרסום של גוגל

GOOGLE DISPLAY NETWORK

 מהו הערך המוסף שמציעה לכם רשת הפרסום של גוגל?   רשת הפרסום  מציעה פרסום באמצעות מודעות טקסטואליות, באנרים וידאו ומותאמת לכל ההתקנים, כולל טאבלייטים ומובייל.

רשת הפרסום כוללת מגוון אפשרויות וכלים מתקדמים לפילוח קהלי היעד הרלוונטיים לפעילותכם העסקית ולבחירת אתרים מתאימים לקמפיין שלכם. הפרסום ברשת Google Display Network מתאים הן לאתרים מכווני יעדי המרות והן לאתרים בעלי מטרות למיתוג והגדלת הנוכחות ב- Web.

 

 שימוש בכלים שיווקיים מתקדמים  ברשת הפרסום של גוגל

 

מטרות ויעדים

חשוב להגדיר את המטרות והיעדים של הקמפיין, להתייחס לשאלות האם הקמפיין מיתוגי בבסיסו או ממוקד המרות. בהתאם לזאת להגדיר יעדים מדידים ברמת עלות-תועלת

כמות המרות(פעולות)

עלות ממוצעת להמרה

כמות חשיפות

כמות כניסות

עלות ממוצעת לקליק

קמפיינים מבוססי מילות חיפוש הם הבסיס לרוב הקמפיינים , כשמטרת הקמפיין הינה יצירת פעולות באתר: מכירות, הפניות עסקיות, הרשמה לניוזלטר, הרשמה למועדון לקוחות והורדת דמו

רוצים להמיר לקוחות פוטנציאליים ללקוחות נאמנים

 דף נחיתה

הנכם נדרשים  להגדיר מהו דף הנחיתה המתאים לקמפיין לצורך הפניית הגולשים, להחליט האם להקים דף נחיתה ייעודי לקמפיין וחיצוני לאתר או להפנות את הגולשים לאתר

במידה והחלטתם להפנות גולשים לאתר עליכם להגדיר האם להפנותם לדף הבית באתר או לדף נחיתה ייעודי. חשוב שדף הנחיתה יהיה מותאם לכל ההתקנים כולל טבלייט ומובייל. עליכם לוודא כי דף הנחיתה מתאים למטרות הקמפיין, כך למשל, בקמפיין מיתוגי יידרש מיקוד על קריאטיביות בדף הנחיתה, לעומת זאת בקמפיין מכוון המרות יידרש מיקוד בהיבטי ההנעה לפעולה

אפשרויות הפרסום 

עליכם לבחור את אפשרויות פרסום, בהן יעשה שימוש בקמפיין: מודעות טקסט, באנרים או סרטוני וידאו.

 מדידה ובקרה 

חשוב מאוד להטמיע מדידה תקינה, איכותית ומקצועית בכל אחד מערוצי השיווק: גוגל אדוורדס, גוגל אנליטיקס, click2call, A/B Testing וכלים נוספים בהתאם לסוג הערוץ השיווקי.

בעלות על הקמפיין 

חשוב לוודא כי  הקמפיין הוא בבעלותכם  ולא בבעלותו של מנהל הקמפיין, כשהקמפיין מנוהל על ידי מומחה , כך שבמידה ותירצו להעביר את הקמפיין לניהולו של גורם אחר, תוכלו לעשות זאת בפשטות.

ותק, ניסיון ומקצועיות

מומלץ לבחון את ניסיונו הכללי של מנהל הקמפיין וניסיונו בתחום פעילותכם בפרט, תוך התייחסות לניהול קמפיינים בשוק הישראלי או בשוק הבינלאומי, סוגי המדיות ומנועי החיפוש, שבהם נוהלו הקמפיינים. כדאי לבחון באילו כלים עושה שימוש מנהל הקמפיין בתהליכי ההקמה, הניהול והמדידה.

הסמכה של גוגל

מומלץ לבדוק האם מנהל הפעילות עבר הסמכה של גוגל בתכנית השותפים של גוגל אדוורדס “Google Adwords Certified Partner” . יחד עם זאת חשוב לציין כי ישנם מנהלי קמפיינים ותיקים, מנוסים ומוכשרים, המפגינים רמת מקצועיות גבוהה ללא כל הסמכה מגוגל אדוורדס.

מה אנחנו יכולים לעשות בשבילכם